Vinted biuras

2021 10 26

Ar kada nors pagalvojote, jog biuro akustiniai elementai gali byloti apie organizacijos puoselėjamas vertybes?

Pirmojo Lietuvos vienaragio „Vinted“ biuras – realus įrodymas, jog akustinės detalės gali būti ne tik reikšminga multifunkcionali interjero dalis, bet ir atspindintys organizacijos filosofiją elementai.

Kurdami „Vinted“ biuro interjerą, DO ARCHITECTS komandos architektai išskirtinį dėmesį skyrė organizacijoje puoselėjamų tvarių dizaino idėjų vystymui ir įgyvendinimui. Dėl šių priežasčių akustiniams multifunkciniams sprendimams buvo pasirinktos pakartotinai perdirbtos ir natūralios medžiagos, tokios kaip perdirbtas porolonas, perdirbta kamštinė danga, perdirbto bei natūralaus veltinio elementai. 

„Per 4 aukštus išsidėsčiusioje apie 9000 kv. metrų ploto Vinted biuro erdvėje LT.PROJECT sumontavo virš 2200 kv.metrų dvigubo ir viengubo stiklo modulinių pertvarų bei virš 900 kv.metrų akustinių plokštumų. Išlaikant bendrą interjero koncepciją, tiek pertvarose, tiek sienų apdailai panaudotos akustinės medžiagos iš perdirbtų žaliavų. Pavyko suderinti, kad jos visos turėtų vienijantį mozaikinį raštą“, – apie projekto detales pasakoja LT.PROJECT pardavimų vadovas A. Kukys. 

LT.PROJECT pagaminta pirmame pastato aukšte esanti recepcija iš betono taip pat byloja apie kompanijos puoselėjamą tvarų požiūrį, kai pasirenkama tik tiek medžiagų, kiek būtina.

Skirtingo tipo pertvaros atskiria posėdžių kambarius ir darbo zonas, suskaido didelę atvirą darbo erdvę į mažesnes dalis.

Darbo zonas atskiriančios pertvaros yra iš dviejų dalių: viršuje stiklas – neužgožia erdvės, sukuria atvirumo pojūtį, o apatinė dalis skirta funkcijai: čia suklijuotas perdirbtas kamštis ir rašymo plokštumos, ant kurių galima smaigstyti adatėles priminimus ir/ar rašyti su markeriais ir kreida. 

Visuose posėdžių kambariuose įrengėme akustines sienų dangas. Dalyje erdvių buvo sumontuotas perdirbtas porolonas, kitose – perdirbto kamščio dangos, o trečiose – perdirbtas veltinis ant rėmų su akustine vata viduje.

Projekto apimtis 
Biuro pertvaros susitikimų erdvėms (baltos); savistovės pertvaros, skiriančios darbo vietas; akustika susitikimų erdvėse (kamštis, porolonas, veltinis).

Architektai: DO ARCHITECTS

Foto: Norbert Tukaj

Maloniai kviečiame apsilankyti nuotraukų galerijoje ir įvertinti tvarius interjero dizaino sumanymus!