Vinted biuras

Autoriai: DO ARCHITECTS komanda - Gilma Teodora Gylytė, Vadim Babij, Monika Vaičiulė, Gerda Nevulytė, Andrė Baldišiūtė, Sabina Daugėlienė, Algimantas Neniškis

Projektas: Vinted biuras
Projekto apimtis: Virš 2200 m2 skirtingo tipo biuro pertvarų; akustika susitikimų erdvėse.
Fotografas: Norbert Tukaj
Metai: 2020
img

Pirmojo Lietuvos vienaragio Vinted biuro interjerą sukūrė DO ARCHITECTS komanda. Interjeras atliepia organizacijos poreikius ir byloja apie puoselėjamas vertybes. Išsamiau apie projektą susipažinkite autorių puslapyje:

Pertvaros: Per 4 aukštus išsidėsčiusioje apie 9000m2 ploto VINTED biuro erdvėje LT.PROJECT sumontavo virš 2200m2 dvigubo ir viengubo stiklo modulinių pertvarų. Skirtingų tipų pertvaros atskiria posėdžių kambarius ir darbo zonas, suskaido didelę atvirą darbo erdvę į mažesnes dalis. Darbo zonas atskiriančios pertvaros yra iš dviejų dalių: viršuje tikslingai pasirinktas stiklas – jis neužgožia erdvės, sukuria atvirumo pojūtį, o apatinė dalis skirta funkcijai: čia suklijuotas perdirbtas kamštis ir rašymui skirtos plokštumos.

pr-img

Akustika: Visuose posėdžių kambariuose įrengėme akustines sienų dangas. Išlaikant bendrą interjero koncepciją, panaudotos skirtingų rūšių akustinės medžiagos iš perdirbtų žaliavų. Pavyko suderinti, kad jos visos turėtų vienijantį „terazzo“ raštą. Dalyje erdvių buvo sumontuotas perdirbtas porolonas, kitose – perdirbto kamščio dangos, o trečiose – perdirbtas veltinis ant rėmų su akustine vata viduje.

Gamintojai: Pertvaros „Mecanalu“; akustiniai pertvarų užpildai (kamštis, plėvelė rašymui), akustinės „terazzo“ rašto sienų dangos (kamštis) „Muratto“, (veltinis) „Slalom“.

pr-img