Projektų valdymas

Esame profesionalų komanda, sukaupusi ilgametę patirtį projektų valdymo, verslo erdvių projektavimo ir įrengimo srityse.

Per 14-ka įmonės veiklos metų įgyvendinome virš 1000 skirtingos apimties ir sudėtingumo projektų.

Didelį dėmesį darbe skiriame procesų valdymui. Remdamiesi patirtimi, darbą organizuojame taip, kad projekto įgyvendinimo eigoje Jūs bendrausite tik su vienu projektų vadovu ir vienu architektu – ši komanda bus įsigilinusi į Jūsų projektą ir užtikrins jo nuoseklų įgyvendinimą, bei vadovaus darbui ties projektu sutelktai specialistų grupei mūsų įmonės viduje.

Mūsų komandos architektai, interjero ir grafikos dizaineriai bei rinkodaros specialistai padės projektuojant ergonomiškas ir sėkmingas verslo erdves. Patyrę projektų vadovai dirbs kartu renkantis tinkamiausius techninius sprendimus ir planuojant sklandų projekto įgyvendinimą.

Kurdami sprendimus ir parinkdami gaminius, reikalingus projekto įgyvendinimui, atidžiai renkamės tiekėjus ir užtikriname, kad parinkti gaminiai atitiks verslo erdvių įrengimui keliamus reikalavimus bei turės reikalingus tai patvirtinančius sertifikatus, jiems bus suteiktos patikimos garantijos ir pogarantinis aptarnavimas.

Gausiose mūsų įmonių grupės salonų ekspozicijose, kurių bendras plotas arti 1500m2 , galite apžiūrėti ir išbandyti įvairius gaminius, kad įsitikintumėte jų kokybe, komfortu ir tinkamumu būtent Jūsų projektui.

Susitelkite ties projekto idėja - visu kitu pasirūpinsime mes!

Atstovaujame pasaulyje pripažintus gamintojus iš JAV, Skandinavijos ir Vakarų Europos šalių. Mūsų profesionalumą ir kompetenciją vertina ir mus savo išskirtiniais atstovais Lietuvoje pasirinko tokios pasaulyje garsios kompanijos kaip Haworth (JAV), Lammhults (Švedija), Sedus (Vokietija), Actiu (Ispanija) ir daugelis kitų.

Verslo pasaulis yra dinamiškas, įmonės auga ir keičiasi, tad ir verslo erdvės nuolat kinta. Esame pasiruošę savo klientams užtikrinti ilgalaikę profesionalią partnerystę ir operatyvų servisą, reikalingą keičiantis jų poreikiams:  

  • sandėlyje palaikomas reikalingas darbo baldų, kuriuos galime patiekti nedelsiant, rezervas    
  • ilgalaikė ir trumpalaikė baldų nuoma 
  • baldų perinstaliavimas
  • mūsų įmonėje pirktų naudotų baldų atnaujinimas, pridedant papildomų, naujai atsiradusių funkcijų
  • naudotų baldų realizavimas    
  • perkraustymo paslauga

Kvalifikacija

Įmonė sertifikuota būti ypatingojo statinio statybos rangovu. Kvalifikacijos atestatas 8511
   
Įmonė sertifikuota FSC