Kontaktai

Tovaldas Aleknavičius
Direktorius
+370 687 10 619
info@ltproject.lt
Arvydas Kukys
Pardavimų vadovas
+370 655 54 388
arvydas@ltproject.lt
Giedrė Katinienė
Pardavimų vadovė-Verslo baldai
+370 600 14 111
giedre@ltproject.lt
Eglė Skliančukaitė
Projektų vadovė
+370 644 09 494
egle@ltproject.lt
Aleksandras Savickis
Projektų vadovas
+370 650 77 719
aleksandras@ltproject.lt
Lina Lašinskienė
Projektų vadovė
+370 652 29 299
lina@ltproject.lt
Andžej Grigoit
Jaunesnysis projektų vadovas
+370 699 41 401
andzej@ltproject.lt
Rūta Kubiliūtė
Jaunesnioji projektų vadovė
+370 655 79 001
ruta@ltproject.lt
Gintarė Ilčiukienė
Jaunesnioji projektų vadovė
+370 615 20 779
gintare@ltproject.lt
Agnė Ruginė
Architektų grupės vadovė
+370 699 06 014
agne@ltproject.lt
Karolis Kyzikas
Architektas
+370 655 18 044
karolis@ltproject.lt
Dalia Juškūnienė
Architektė
+370 657 75 906
dalia@ltproject.lt
Orilė Aleknavičiūtė
Grafikos dizainerė
+370 636 58 759
orile@ltproject.lt
Laima Aleknavičienė
Rinkodaros vadovė
+370 610 04 654
laima@ltinterior.lt
Laura Loginova
Rinkodaros ir komunikacijos specialistė
+370 691 09 944
laura@ltproject.lt
Alina Paplaitienė
LT Interior el. komercijos ir rinkodaros projektų vadovė
+370 663 52 499
ekomercija@ltinterior.lt
Sofija Bizauskaitė
Ergonomikos konsultantė
+370 685 996 60
sofija@ltproject.lt
Jolanta Tamošiūnienė
Administracijos vadovė
+370 690 80 802
jolanta@ltinterior.lt