Melsoft biuras Vilniuje, II dalis. Autoriai: INBLUM

2023 10 02

Dirbome įrengiant pirmąjį „Melsoft“ biurą ir džiaugiamės, kad klientas vėl pasirinko mūsų komandą antrojo savo biuro įrengimui. „LT.Project“ šiame projekte tiekė darbo vietų bei kitus standartinius ir nestandartinius baldus, akustinius bei įvairius dekoratyvinius elementus. Darbo vietų baldai: HAWORTH (JAV)

"Antrasis „Melsoft“ biuras vėl kupinas talentingų INBLUM architektų suprojektuotų išskirtinių inspiracijų, kurias įgyvendinti buvo smagu bei įdomu ir mums patiems. 

Taip pat šiame biure ryškus ir didelis organizacijos dėmesys dirbančiųjų gerovei – čia įrengtos JAV gamintojo „HAWORTH“ aukščiausius ergonomikos reikalavimus atitinkančios darbo vietos, jose sumontuoti el. valdomi reguliuojamo aukščio stalai, o darbuotojų sveikatingumu ir gera savijauta darbo vietoje rūpinasi begalę apdovanojimų pelniusios „HAWORTH“ kėdės „Zody“, – apie projekto detales kalba „LT.Project“ rinkodaros vadovė Laima Aleknavičienė. 

Išsamiau susipažinti su projektu ir sužinoti ar "miegantis milžinas pabudo", bei kaip biure telpa ir kopa ir baseinas, kviečiame kūrėjų puslapyje: INBLUM

Projekto galerija: 

Foto: Norbert Tukaj