Šventinis sveikinimas

2021 12 23

Tęsiame tradiciją ir šventinį biudžetą skiriame edukaciniam kultūros projektui „Open House Vilnius“.

LT.PROJECT pasitinkame naujus metus pasirengę ambicingiems pokyčiams – ateinančiais metais startuoja net keli šiemet pradėti išskirtiniai projektai.

 

Tvariai vystydami verslą mes stabiliai augame, plėtojame idėjas, siekiame būti savo srities ekspertai ir kurti aukštą vertę savo klientams.

 

Tvarumo siekio ir socialinės atsakomybės vedini bei tikėdami pozityvia geros architektūros ir dizaino galia, jau kelintus metus šventinių dovanų biudžetą skiriame palaikyti edukacinį kultūros projektą „Open House Vilnius“.

„Open House Vilnius“ – tai atviros architektūros savaitgalis, Vilniuje organizuojamas nuo 2015 m. Renginio tikslas – sukurti galimybę kiekvienam domėtis architektūra ir ją pažinti. Savaitgalio metu duris atveria Vilniaus pastatai, pasižymintys architektūros kokybe, svarba miestui ir bendruomenėms. Renginys yra nemokamas, atviras visiems. „Open House Vilnius“ skatina architektūrines ir urbanistines diskusijas, visuomenės įsitraukimą į miesto kūrimą, pristato naujus architektūros objektus.

Pasitikdami ateinančius metus, linkime įkvėpimo ir atradimų!

Nuotraukos autorė: Inga Lazarenko

Daugiau apie Open House Vilnius skaitykite čia: 

Nuotraukos: „Open House Vilnius“.