Kompanijos MELSOFT biure - LT.Project patiekti akustikos ir baldų sprendimai

2022 05 27

INBLUM architektų suprojektuotas, pozityvumu ir kūrybiškumą skatinančia energija trykštantis mobiliųjų žaidimų kūrėjos, kompanijos „Melsoft biuras sužavės kiekvieną savo originaliais baldų ir akustikos sprendimais, spalvų gama bei intriguojančiais talentingų INBLUM architektų suprojektuotais erdvės elementais, tokiais kaip “miegantis milžinas”, “švelnieji ežiai” ir k.t.


„LT.PROJECT atliepė architektų poreikius ir pateikė didelių gabaritų 3D akustines medžiagas. Teko gerokai paplušėti, kol radome tinkamą ir išraiškingą sprendimą, kurį galėtume pritaikyti esant lenktoms sienoms. Labai smagu, kad pavyko įgyvendinti visus netipinius architektų sumanymus – tiek su akustika, tiek su visais baldais. Taip pat džiugu, kad užsakovas pritarė tokiems novatoriškiems bei įdomiems sprendiniams“, – teigia LT.Project rangos projektų padalinio vadovas Arvydas Kukys.

Kompanijos „Melsoft“ darbo erdvė išsiskiria ne tik įkvepiančiais dizaino sprendimais, bet ir itin aukštu dėmesingumu darbuotojų sveikatai ir savijautai - darbo vietoms pasirinktos aukščiausius ergonomikos standartus atitinkančios JAV kompanijos HAWORTH kėdės Zody. ITO Design & Michael Welsh sukurtos kėdės Zody yra vienintelės darbo kėdės, turinčios Amerikos fizioterapeutų asociacijos rekomendaciją. 

Esame tikri, kad ši INBLUM architektų meistriškai suprojektuota darbo erdvė įkvėps “Melsoft” darbuotojus kūrybiškumui ir didesniam įsitraukimui siekiant savo tikslų!

 

Interjero autoriai - Inblum architektų komanda: Laura Malcaitė, Dmitrij Kudin, Margarita Podagelytė, Ricardo Rodrigues

Plotas: 1000 m²

Nuotraukų autorius:  Darius Petrulaitis

Metai: 2021

Įgyvendinant baldų ir akustikos sprendimus, projektui vadovavo LT.PROJECT rangos projektų padalinio vadovas Arvydas Kukys.

 

Išskirtinius nestandartinius minkštuosius baldus pagamino: Sedes Regia