Įrengėme darbo ir reprezentacines erdves Continental gamykloje Kaune

2023 02 07

„Verslo erdvių interjeras atspindi itin aukštą kompanijos „Continental“ dėmesingumą kiekvieno iš darbuotojų darbo ir poilsio aplinkai.“ – pasakoja „LT Project“ projektų vadovė – Giedrė Katinienė.

Tikrąją darbo kokybę atskleidžia laikas. Tad džiaugiamės galėdami pristatyti jau nebe naują, bet "laiko patikrintą" darbą, kai galime drąsiai tvirtinti, kad taikyti sprendimai pasiteisino ir sėkmingai toliau atlieka savo užduotis.  

Dirbant ties projektu buvo malonu dirbti kartu su labai profesionaliais, įsigilinusiais ir į geriausią rezultatą organizacijai orientuotais kompanijos atstovais.

Visoms darbo vietoms pasirinktos JAV gamintojo „Haworth“ aukščiausios kokybės ergonominės kėdės ir patogiai elektra reguliuojamo aukščio stalai. Mums žinoma, kad ergonomiška darbo aplinka ženkliai įtakoja ne tik darbuotojo savijautą darbo metu, bet daro įtaką jo sveikatai ateityje. Continental sprendimas pasirinkti aukščiausio ergonomikos lygio baldus rodo didelę kompanijos atsakomybę ir rūpestį kompanijos darbuotojų savijauta ir sveikata.  Kėdžių ergonomikos savybes patvirtina sertifikatai.


Interjero struktūra paremta „activity base“ principu – kai skirtingoms užduotims atlikti pasirenkamos skirtingos erdvės, tad šiame biure išsidėste „focus work“ – susikaupimo reikalaujančiam darbui skirtos erdvės, pasitarimų kambariai, įvairios komandiniam darbui ir poilsiui skirtos erdvės. Kūrybiškam komandiniam darbui skirtos erdvės gali būti lengvai transformuojamos atitinkamai vykdomai užduočiai.


Spalvos interjere pasirinktos siekiant sustiprinti kompanijos identitetą, spalvines gamas šiek tiek keičiant ir papildant derančiais ryškesniais arba pasteliniais atspalviais kūrybiškumą stimuliuojančiais arba poilsio atmosferą kuriančiais tikslais.

 


Ypatingas iššūkis buvo derinti spalvas, formas ir pritaikyti akustiką labai didelėje multifunkcinėje restorano erdvėje. Skirtingos zonos labai gražiai savitai atsiskleidžia per skirtingas detales (japonų dizaino inspiruoti šviestuvai kavos ir arbatos zonoje arba prašmatnūs atmosferiniai suomiški šviestuvai ir kilimai „fine dining“ zonoje), tačiau jungtys apgalvotos ir subalansuotos, todėl eidamas iš vienos erdvės į kitą junti harmoningą kitimą.

 

 


Grafika interjere atlieka ne tik funkciją, bet pasitarnauja ir identiteto stiprinimui. Štai posėdžių erdvių stiklinių pertvarų ženklinimui pasirinkta šriftų grafika užrašant keturias kompanijos puoselėjamas vertybes skirtingomis kalbomis. Skirtingos kalbos, kaip ir pasitarimų erdvių pavadinimai, pasakoja apie kompanijos veiklos geografiją. Arba pasitarimų erdvės akustika – stilizuotas mikroschemos ornamentas, taip pat prisideda prie kompanijos identiteto stiprinimo.

 Neabejojame, kad kiekvienas apsilankęs naujame Continental biure bus įkvėptas ne tik interjero, bet ir pozityvios kompanijos atmosferos.

––––
Reprezentacines, poilsio ir biuro erdves įrengė „LT Project“.
„LT Project“ tiekė standartinius ir nestandartinius baldus, akustikos sprendimus, darbo vietų ir dekoratyvinį apšvietimą.

 

Foto: Norbert Tukaj