Verslo centro S7 III etapo pastate - akustinė sienų danga BUTONG

Autoriai: ARCHINOVA architektai: Aleksandras Gvildys, Antanas Gvildys, Andrius Sinius, Artūras Mažeika, Jovita Saveikė

Projektas: Verslo centro S7 III etapo pastate - akustinė sienų danga BUTONG
Užsakovas: UAB „M.M.M. projektai“ ir UAB „XXT“
Projekto apimtis: BUTONG unikalios estetikos sienų danga ir akustinė sistema. Instaliuotas BUTONG dangos kiekis: arti 1000 m2.
Fotografas: Alina Ožič
Metai: 2019
img

Šiame projekte BUTONG technologija Lietuvoje pritaikyta pirmą kartą. Pasitelkiant geriausias technologijos savybes, produktas sumodeliuotas ir adaptuotas specialiai šiam objektui, kad visiškai atitiktų architektų keliamus lūkesčius ir viziją užsibrėžtai pastato tematikai – kanjonas.

BUTONG danga išsiskiria unikalaus charakterio estetika ir puikiomis techninėmis savybėmis, tokiomis kaip A1 degumo klasė.

pr-img

Butong apdaila nėra vien dekoras – ji atlieka itin aukštų standartų akustinę funkciją. Už dekoro dalies sumontuotas akustinės medžiagos sluoksnis, kuris gerai sugeria garsą ir sukuria aukštą akustinį komfortą.

Tokio aukšto technologinio lygio produkto išvystymas ir pritaikymas dideliame objekte, kuriame dengiamos skirtingos plokštumos ir reikalinga speciali jungčių bei tvirtinimo sistema, buvo dar vienas įdomus, sėkmingai įgyvendintas projektas LT.Project profesionalų komandai.

pr-img