INBLUM architektų suprojektuotame mobiliųjų žaidimų kūrėjos, kompanijos „Melsoft“ biure - LT.Project patiekti akustikos ir baldų sprendimai.

Autoriai: Inblum architektų komanda: Laura Malcaitė, Dmitrij Kudin, Margarita Podagelytė, Ricardo Rodrigues

Projektas: Melsoft biuras Vilniuje
Projekto apimtis: 1000m2 ploto biuras; Lt.Project patiekė baldus ir įgyvendino akustikos sprendimus
Fotografas: Darius Petrulaitis
Metai: 2021
img

Pozityvumu ir kūrybiškumą skatinančia energija trykštantis „Melsoft“ biuras sužavės kiekvieną savo originaliais baldų ir akustikos sprendimais, spalvų gama bei intriguojančiais talentingų INBLUM architektų suprojektuotais erdvės elementais, tokiais kaip „miegantis milžinas“, „švelnieji ežiai“ ir k.t.

„LT.PROJECT atliepė architektų poreikius ir pateikė didelių gabaritų 3D akustines medžiagas. Teko gerokai paplušėti, kol radome tinkamą ir išraiškingą sprendimą, kurį galėtume pritaikyti esant lenktoms sienoms. Labai smagu, kad pavyko įgyvendinti visus netipinius architektų sumanymus – tiek su akustika, tiek su visais baldais. Taip pat džiugu, kad užsakovas pritarė tokiems novatoriškiems bei įdomiems sprendiniams“, – projektą pristato LT.Project rangos projektų padalinio vadovas Arvydas Kukys.

pr-img

Kompanijos „Melsoft“ darbo erdvė išsiskiria ne tik įkvepiančiais dizaino sprendimais, bet ir itin aukštu dėmesingumu darbuotojų sveikatai ir savijautai – darbo vietoms pasirinktos aukščiausius ergonomikos standartus atitinkančios JAV kompanijos HAWORTH kėdės Zody. ITO Design & Michael Welsh sukurtos kėdės Zody yra vienintelės darbo kėdės, turinčios Amerikos fizioterapeutų asociacijos rekomendaciją. 
 

Išskirtinius nestandartinius minkštuosius baldus pagamino: Sedes Regia    

pr-img