Lvovo verslo centras

Autoriai: Cloud architektai (arch. Antanas Dagelis)

Projektas: Lvovo verslo centras
Projekto apimtis: Verslo centro atrijaus erdvėje, konferencijų salėse ir visose biurų erdvėse LT.Project įrengė akustinę sienų dangą
Fotografas: Leonas Garbačauskas ir Jevgenija Žukova – Černova
Metai: 2020
img

„Vertinant iš pirmo žvilgsnio, pastato atrijui suprojektuota tarsi nesudėtinga apdaila, nes matoma tiktai dekoratyvi lukštuotų akustinių lamelių plokštuma, sulygiuota su kitomis sienų plokštumomis. Bet nerdami į detales pamatytumėte, kad tai gana sudėtingas sprendinys. “, – darbą ties projektu pristato „LT Project“ rangos projektų padalinio vadovas Arvydas Kukys.

pr-img

„Visų pirma, pastato atrijui buvo reikalinga A2 degumo klasės akustinių lamelių sistema. Todėl čia naudotos medžio lukštu dengtos A2, S1, d0 gaisro atsparumo klasės, „ribs“ tipo, juodos šerdies akustinės lamelės. Akustiniai apdailos elementai buvo montuojami tarsi šachmatų lentos principu: vienas blokas vertikaliai, kitas – horizontaliai. Mineralinė vata šiuose blokuose sumontuota skirtingo storio, siekiant išgauti geriausią akustinę sugertį. Po ta pačia apdaila tam tikrose vietose yra paslėptos revizinės durys ir liukai. Taip pat šia apdaila uždengtos durys į konferencijų sales“, – komentuoja „LT Project“ rangos projektų padalinio vadovas Arvydas Kukys.

pr-img