JTI Baltic biuras Vilniuje

Autoriai: Unė Kavaliauskaitė, LT.PROJECT komanda

Projektas: JTI Baltic biuras Vilniuje
Užsakovas: JTI Baltic
Projekto apimtis: Standartiniai ir nestandartiniai baldai, akustika, pertvaros, grindys, apšvietimas, dekoratyvioji grafika.
Fotografas: Norbert Tukaj
Metai: 2020
img

„Atsižvelgdami į užsakovo poreikius bei išnaudodami pastato architektūros teikiamas galimybes, išvystėme erdves, kuriose atrandamas balansas tarp individualaus ir komandinio – atviro/uždaro darbo pobūdžio bei poilsio erdvių. Kiekviena biuro erdvė turi ryšį su ją supančia aplinka, o tai byloja apie kompanijos puoselėjamas atvirumo ir komandiškumo vertybes“,–  komentuoja projekto vadovė Eglė Skliančukaitė:

pr-img

„Architektės Unės sugalvota unikali simbolių sistema tapo ne tik biuro funkciniu (grindyse – zonavimo, stiklinių pertvarų – matomumo dengimo ir saugos, bei komunikavimo) elementu ir dekoru, bet ir galimybe naudoti šiuos simbolius įmonės vidinei komunikacijai, priskiriant kiekvienam iš ženklų komandos vertybes (ar unikalią žinutę) simbolizuojančią prasmę. Originalūs žaismingi elementai, tokie kaip „Džiunglės“, „Double the space“, „Play“ and „Pause“ areas, „Paplūdimys“ ir kiti, kuria kūrybiškumui ir bendradarbiavimui įkvepiančią atmosferą. Parenkant spalvas buvo atsižvelgta į organizacijos identiteto gaires“,– dalijasi rinkodaros vadovė Laima Aleknavičienė

pr-img