1stDibs biuras

Autoriai: interjero studija DVI ir arch. Dalia Juškūnienė

Projektas: 1stDibs biuras
Projekto apimtis: Baldai: Standard, Haworth, Hay, Engelbrechts, Softrend. Akustika: ezoBord. Dekoratyvinės pertvaros. Spauda ant akustinių skydų, nestandartiniai sprendimai.
Fotografas: V. Darulis
Metai: 2019–2020
img

Interjero projektas atspindi „permatomumo ir įkvepiančios erdvės“ koncepciją. Kiekviena biuro erdvė turi ryšį su ją supančia aplinka, nepriklausomai nuo tos erdvės uždarumo laipsnio. Kiekvienas darbuotojas gali matyti, kas vyksta gretimose erdvėse.

Pagrindinė biuro erdvių ašis – pasitarimų kambariai. Išlaikant permatomumo koncepciją, siekėme, kad jie būtų ne tik susitikimo, bet ir įkvėpimo kūrybiškiems sprendimams erdvė. Visi aštuoni pasitarimų kambariai pavadinti kliento pasirinktais žymių menininkų vardais. Menininkų portretus ir darbus interpretuojant ir „ištaškuojant“ pateikėme akustinės sienutės pavidalu naudodami akustografijos metodą.

pr-img

Pabrėždami kiekvieno kambario individualumą, spalvas tarsi „išėmėme“ iš paveikslų ir „perkėlėme“ ant akcentinių sienų, pasitarimo stalų.

Atviros biuro erdvės, permatomumas, suteikia galimybę pasisemti įkvėpimo kūrybiškiems sprendimams ir nebūnant pasitarimų erdvėse.

Inspiruoti įmonės pavadinimo, pasirinkome „tašką“ kaip interjerą lydintį – apjungiantį akcentą, kuris atsispindi įvairiose interjero detalėse.

pr-img