LT PROJECT - atviros architektūros savaitgalio OPEN HOUSE VILNIUS nuolatinis partneris

2023 05 26

LT.PROJECT palaiko Open House Vilnius misiją ir jau trečius metus iš eilės yra šio renginio partneris. 

„Open House Vilnius“ – tai atviros architektūros savaitgalis Vilniuje, organizuojamas „Architektūros fondo“ nuo 2015 m. Jo metu duris atveria miesto pastatai, pasižymintys architektūros kokybe, svarba Vilniui ir bendruomenėms. Pastatuose vyksta ekskursijos, jas veda gidai-savanoriai, jų architektai arba pastatų atstovai. „Open House Vilnius“ nuo 2015 m. yra tarptautinio tinklo „Open House Worldwide“ narys.

Visas „Open House“ organizacijas vienija 2010 m. įkurtas tarptautinis tinklas „Open House Worldwide“ ir bendras tikslas – įtraukti visuomenę kalbėti apie architektūros bei aplinkos kokybę, kurti išskirtinę galimybę žmonėms suprasti ir mokytis apie pastatus bei erdves.

 

Nuostabu, kad mūsų komandos prisidėjo prie fantastiškų projektų, kuriuos šio renginio metu taip pat galima buvo aplankyti: 

 • https://www.openhousevilnius.lt/programa/telia-lietuva-centrine-bustine/
  S7 biurų komplekso 2-uose iš 4-ių pastatų įrengėme akustinius sienų skydus 
   
 • https://www.openhousevilnius.lt/programa/seb-banko-centrine-bustine/
  SEB banko centrinėje būstinėje prisidėjome įgyvendinant įvairius baldinius sumanymus, t.t. terasos baldai, virtuvių baldai 
   
 • https://www.openhousevilnius.lt/programa/lojoteka-edukacinis-mediju-centras/
  Lojotekos interjerui patiekėme visus standartinius baldus 

  

Nuo 2022-ųjų, OPEN HOUSE VILNIUS renginio metu, atveriame ir LT.PROJECT biuro duris. Ekskursijų verslo centre Baltic Hearts metu lankytojai kviečiami užsukti į mūsų naują erdvę, kurioje dalinamės inspiracijomis ir verslo erdvių įrengimo naujienomis. 
 
 

LT PROJECT remia