ergonomiskoskedes.lt

Ergonomiškos kėdės – LT.PROJECT dalis, vykdanti ergonomiškų darbo baldų e-prekybą, konsultacines bei edukacines veiklas.


ergonomiskoskedes.lt platformoje:

Mokymai
Siūlomi tiek individualūs, tiek atvirieji mokymai organizacijoms, įmonėms, specialistams bei kiekvienam, siekiančiam įgyti vertingų žinių ergonomikos srityje. Jūsų pasirinktu formatu supažindiname su pagrindiniais ergonomikos principais, padedame juos ne tik lengvai įsisavinti, bet ir efektyviai pritaikyti kasdienėje veikloje.
Apie mokymus:

Žurnalas
Pateikiama aktuali informacija produktyvumo, inovacijų, sveikos gyvensenos bei darbo erdvės dizaino temomis. Šioje skiltyje dalinamės ergonomikos specialistų, baldų gamintojų ir dizainerių sukaupta patirtimi bei patarimais.

Parduotuvė
Garsiausi gamintojų vardai ir ergonomikos etalonais pripažinti ergonomiški baldai. Siūlomas platus gaminių pasirinkimas iš sandėlio, užtikrinantis minimalų pristatymo terminą. Prieš įsigyjant produktą, suteikiame išskirtinę galimybę nemokamai pasikonsultuoti su kineziterapeutu bei išbandyti kelis gaminių variantus. Išsirinkus produktą suteikiame išsamias naudojimo bei pritaikymo instrukcijas, konsultuojame visais su produktu susijusiais klausimais, esant poreikiui, siūlome ir asmeninį kėdės ar stalo kalibravimą.

Specialistams


Projektuojate?
Svetainėje galite sukonfigūruoti projektui tinkantį variantą ir parsisiųsti jį .dwg formatu bei išsisaugoti .pdf.

Vykdote pirkimus?
Suteikiame visą reikalingą techninę informaciją, sertifikatus bei padedame išsirinkti produktus, tinkančius Jūsų įmonei.

Esate atsakingi už kolegų darbo vietų palankumą sveikatai?
Vedame specializuotus seminarus apie ergonomiką ir sveikatingumą darbo vietoje.
 

Ergonomiškos kėdės – ergonomiškos darbo vietos ekspertai.
Susisiekime: info@ergonomiskoskedes.lt
ergonomiskoskedes.lt