Naujoje "Continental" gamykloje Kaune įrengėme verslo erdvių interjerą

2019 10 11

Didžiuojamės prisidėję įgyvendinant šį svarbų Lietuvai projektą, įrengdami verslo erdvių interjerą, kuris atspindi itin aukštą kompanijos "Continental" dėmesingumą kiekvieno iš darbuotojų darbo ir poilsio aplinkai.

"Verslo žinios" apie gamyklos atidarymą:
"Nauja gamykla Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje, šiuo metu užimanti 22.000 kv. m teritoriją, susideda iš gamybinių, administracinių ir sandėliavimo patalpų. Ji buvo suprojektuota taip, kad sukurtų inovatyvią, integruojančią ir į ateities poreikius orientuotą darbo aplinką."

Kompanijos pranešime nurodoma, kad Kaune pastatyta gamykla yra etaloninis projektas kitiems „Continental“ statybų projektams visame pasaulyje. Jo metu įgyta patirtis jau taikoma kitose naujose „Continental“ gamyklose Agvaskaljentese, Meksikoje, bei Debrecene, Vengrijoje.

Tai pirmasis „Continental Automotive“ gamyklos projektas, kuriam už panaudotus tvarius sprendimus suteiktas auksinis LEED sertifikatas."

Plačiau: https://www.vz.lt/transportas-logistika/2019/10/10/continental-pradejo-gamyba-kaune#ixzz621FKTszj

Ties didelės apimties ir kompleksiškumo projektu dirbo LT.Project projekto komanda:
Projekto vadovė Giedrė Katinienė
Projekto komanda: direktorius Tovaldas Aleknavičius, pardavimų vadovas Arvydas Kukys, jaunesnioji projekto vadovė Gintarė Ilčiukienė, architektė Agnė Ruginė, grafikos dizainerė Orilė Aleknavičiūtė, rinkodaros vadovė Laima Aleknavičienė 

 
#LT.PROJECT #Hawort #Sedus #Actiu #HAY #Muuto #Sectodesign #Softrend