LT.PROJECT dalyvavo įrengiant viešbutį MOXY Kaunas

2020 10 28

LT.PROJECT įrengė visas bendrąsias pirmo aukšto erdves, t. t. registratūros zoną, įgyvendindami standartinius ir nestandartinius baldų bei apdailos sprendimus.

 

Mūsų komandą visada įkvepia ir motyvuoja galimybė prisidėti įgyvendinant originalius sumanymus. Džiaugiamės, kad mūsų įmonė buvo pasirinkta partneriu šiame išskirtiniame projekte Kaune - tarpukario dvasia atgimusiame viešbutyje MOXY.

„Moxy“ viešbučio architektai: Agnė Natkevičiūtė, Gintautas Natkevičius, Adomas Rimšelis, Paulius Narauskas (UAB Architektų biuras „G. Natkevičius ir partneriai“).
„Moxy“ interjero autoriai: Agnė Kirslienė, Rytis Čimkus, Sandra Žukauskė (Ryčio Čimkaus studija „BALT-A“).

LT.PROJECT įrengė visas bendrąsias pirmo aukšto erdves, t. t. registratūros zoną, įgyvendindami standartinius ir nestandartinius baldų bei apdailos sprendimus. Reprezentacinė „Moxy“ pirmo aukšto erdvė žavi savo jaunatviška, gyvybinga ir drąsia išraiška, kurios charakterį kuria tarpukario Kauno gyvenimo epizodus ir estetiką atliepiantys unikalūs įrengimo sprendimai ir autorinė grafika.  

LT.PROJECT pardavimų vadovas A. Kukys pasakoja: 

„Šis projektas išsiskiria originalių sumanymų gausa ir medžiagų bei konstruktyvinių sprendimų kompleksiškumu. Įgyvendindami architektų idėjas, ne tik jungėme skirtingas medžiagas – medienos masyvą, medienos lukštą, metalą, stiklą, betoną, bet net ir tos pačios medžiagos skirtingas dangas, pavyzdžiui, dažytą, juodintą, lakuotą, rūdintą, patinuotą metalą."Siekiant sukurti autentišką, jaunatvišką „Moxy“ stilių, buvo derinami įvairių gamintojų skirtingų apdailų baldai ir aksesuarai, grafika paryškinama neoniniu apšvietimu.Svarbi interjero detalė - autoriniai menininko Lino Kaziulionio piešiniai. Skirtingoms viešbučio erdvėms menininkas sukūrė keturis didelius piešinius, iš kurių vienas – 20 m ilgio dekoruota siena. Piešiniuose taip pat vyrauja tarpukario laikotarpio vaizdiniai: paštininkai, keramikės ar prie televizoriaus susibūrusi žmonių grupelė.

Projekte visi nestandartiniai gaminiai unikalūs, sukurti ir pagaminti išskirtinai šiam projektui.  

 

"Norisi atskirai paminėti kai kuriuos išskirtinius ir smagius gaminius: tai metalo lankstinių siena su integruotais 4 televizorių ekranais, laisvai pastatoma metalo konstrukcija-lentyna su korteno plokščių apdaila, integruotu biožidiniu ir daiktų saugojimo spintelėmis, pieno baras-treniruoklis susitikimų kambaryje. O mūsų partnerių Švedijoje gaminti fiberbetono gaminiai registratūros, baro ir pusryčių zonos nišų stalviršiams svėrė 3,5 tonos.“ - apie darbą ties projektu pasakoja A.Kukys.  

„Dirbdami ties projektu visada siekiame maksimaliai išpildyti architektų viziją, todėl galime įgyvendinti itin kompleksinę užsakovo užduotį iki smulkiausių detalių, – išskirtinumus vardina A. Kukys – Užsakovui tai yra patogu, nes sutaupoma daug laiko, mažėja klaidų tikimybė ir ženkliai paprastėja projekto administravimas. Iš užsienio kompanijų atėjęs darbo su vienu pasirinktu partneriu formatas prigyja ir Lietuvoje. Užsakovai vertina naudą, patogumą ir sutaupytą laiką. Ir tai svarbu tiek projekto derinimo bei įgyvendinimo stadijose, tiek tolesnio eksploatavimo metu – labai patogu, kai visais klausimais užsakovo darbuotojai gali kreiptis į vieną partnerį.“

-----

Kviečiame skaityti išsamų informatyvų straipsnį su pastato ir interjero architektų interviu: 
https://sa.lt/tarpukario-architekturos-dvasia-atgimes-kauno-viesbutis-moxy-architektui-tai-buvo-lemtingas-treciasis-bandymas/

---
Kviečiame susipažinti su projekto fotoalbumu: