Lammhults

Gamintojas: “LAMMHULTS” (Švedija)

     Lammhults  istorija prasidėjo nuo kūrybinių dirbtuvių 1940 ir tapo tarptautiniu mastu pripažinta ir pelninga baldų kompanija. Bėgant metams, Lammhults įvedė šviežumo baldų dizaine, kurios yra pripažintos kaip gyvenimo klasika. Šiandien, Lammhults pirmieji produktai yra vis dar gaminami ir  projektuojami įvairiuose projektuose.
      Siekiant sumažinti išteklių ir poveikio aplinkai vartojimą, Lammhults kuria originalius, ilgaamžiškus dizaino gaminius. Gaminti produktus renkasi iš medžiagų, kurios turi mažiausią galimą poveikį aplinkai ir naudoja medžiagas kurias galima ir perdirbti. Lammhults yra sertifikuota pagal ISO 14001 nuo 1998 metų ir toliau dirba su aplinkosaugos klausimais, siekiant užtikrinti mažiausią poveikį aplinkai.
      Nuo  2012 vasario mėnesio Lammhults yra sertifikuota pagal ISO 9001 užtikrina "kokybės vadybos sistemą, atitinkančią SS-EN ISO 9001:2008 reikalavimus". 2012 Liepą Lammhults taip pat gavo OHSAS 18001 pažymėjimą užtikrinantį darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemą.