StandardGamintojas: “Standard” (Estija)

    Įmonė „Standard“ yra stambiausia Baltijos šalyse interjero dizaino projektus vykdanti įmonė, kurios sėkmės pagrindas – istorija, ilgalaikė patirtis ir nuolatinis siekis tobulėti. „Standard“ pradėjo veiklą 1944 metais.Verslą plėtojame dviem kryptimis: StandardPro veikla – tai viešbučiams ir viešųjų patalpų dizainui skirta veikla. StandardOffice siūlo biurų ir interjero dizaino sprendimus. „Standard“ pranašumas – geba teikti kompleksinę paslaugą – mes padedame klientui jo poreikius paversti realybe.
    „Standard“ yra visoje Europoje gerai žinoma įmonė, turinti patikimo partnerio reputaciją – mes stengiamės padaryti daugiau negu iš mūsų tikimasi. Greitis, aiškumas ir kokybė yra pagrindiniai įmonės „Standard“ principai.Įmonės „Standard“ paslaugų kokybės garantija yra mūsų gamyklos, kurios be efektyvios projektų vadybos yra taip pat  įvaldžiusios ir turi gebą gaminti ir vadovauti procesui nuo idėjos iki jos įgyvendinimo konkrečiame sprendime. Įmonės „Standard“ užmojai siekia už Estijos ribų. 
Įmonė „Standard“ turi dvi atstovybes-salonus, vieną  Taline, kitą – Latvijos sostinėje Rygoje. „Standard“ turi atstovybes Lietuvoje, Suomijoje, Švedijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir Rusijoje. 

Nuoroda į gamintojo puslapį