LT.PROJECT - profesionalus ir patikimas Jūsų partneris biuro, viešbučio, konferencijų centro ar kitų visuomeninių patalpų įrengimo projektuose. Mūsų veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba biuro baldais, šviestuvais ir interjero detalėmis. Mes siūlome išbaigtus įrengimo sprendimus ir aukštos kokybės modulinius baldus biurams, baldus viešbučiams, mokykloms ir namams. 

Mes siūlome architektų pagalbą planuojant ir vizualizuojant vidaus erdves parenkant ir naudojant realius gaminius. Jūsų projektui galime pasiūlyti standartinius ir nestandartinius biuro baldus, šviestuvus, aksesuarus. Mūsų įmonėje Jūs bendrausite tik su vienu projektų vadovu ir vienu projekto architektu. Teikdami savo pasiūlymus įvertiname užsakovo ir projektuotojo vizijas ir biudžetą. Dirbant laikomės projekto terminų. Galime paruošti sprendinių prezentacijas. Atsakome už siūlomų gaminių kokybę ir užtikriname aptarnavimą po pardavimo. Mes galime pilnai valdyti projektą nuo gaminių užsakymo, pristatymo objekte ir sumontavimo. 

Atstovaujame naujausias interjero įrengimo tendencijas ir siekiame, kad kuriami pastatų vidaus sprendimai Lietuvoje atsidurtų pasaulinio garso interjerų sąrašuose. Galite koncentruotis į projekto idėją, visu kitu pasirūpinsime mes.

Atstovaujame Skandinavijos šalių, Estijos, Latvijos, Italijos, Ispanijos, Belgijos, Čekijos ir kitus pasaulyje pripažintus gamintojus. 

Apie mus

Apie mus