Chat Board
Chat Board (Danija)

FOCUS Products tai įmonė įkurta Hans Henning Jensen 1982 metais, pradžioje gamino monitorių ekranų filtrus paremtus optiškai nepadengto stiklo plokštėmis.

2003 metais Josefine Honoré prisijungė prie bendrovės ir buvo įsitikinusi, kad ekranų filtrų nugarinė dalis, gali būti panaudota kuriant ir gaminant magnetines stiklo lentas, kurios derėtų prie interjero dizaino idėjų bei jungtų šio techninio stiklo gaminimo patirtį. Tai buvo Chat-Board, magnetinių stiklo lentų plėtros pradžia, sukurtas naujas originalus danų dizaino produktas.

Chat-Board greitai tapo labai populiarus gaminys. Architektai, interjero dizaineriai ir individualūs klientai suprato, kad tai yra unikalus kūrinys, suteikiantis visiškai naują galimybę derinti dizainą ir apdailos medžiagas šiuolaikinėse visuomeninėse erdvėse ar privačiuose namuose. FOCUS Products be originalių stiklo magnetinių lentų taip pat gamina stiklo lentynas, stiklo stalus ir nestandartinius išskirtinius sprendimus pagal klientų projektus. Projektavimas ir gamyba vykdoma glaudžiai bendradarbiaujant su jaunais ir gerai žinomais Danijos dizaineriais. Chat-Board šiandien išaugo į tarptautinį produktą, kurį galima rasti daugelyje šalių tiek didmeninėje baldų rinkoje, tiek privačių namų segmente.